o nás

Zopár slov o nás

Sme neurovývinové centrum, ktoré sa venuje ranovývinovej stimulácii detí od cca. 4 mesiacov do 4 rokov, pracujeme s metódou Play wisely. Naším cieľom je rozvíjať všetky senzorické, vzdelávacie, motorické a verbálne schopnosti vášho dieťaťa.

Stimulujeme nielen deti zdravé, ale aj deti s oneskoreným vývinom, nerovnomerným vývinom, s ADD/ADHD, poruchami zraku, reči, s poruchou autistického spektra, DMO, Downovým syndrómom atď. Poskytujeme adaptačné programy zatiaľ pre deti bez špeciálnych potrieb.

Deťom od 3 do cca 11 rokov poskytujeme nedirektívnu terapiu hrou, ktorej zámerom je pomôcť zvládnuť, vyrovnať sa s problémom. Sprevádzame ich pri ich hre, pričom hra je rečou dieťaťa a ňou vyjadruje, čo cíti.

Naším cieľom je vo Vašom dieťatku vznietiť túžbu a radosť spoznávať a premýšľať o veciach, ako fungujú.

Ponúkame

1

Pokojný a rešpektujúci prístup v tichom prostredí k Vášmu dieťatku.

2

Jedinečný čas plný stimulácie a rozvoja Vášho dieťatka.

3

Individuálny a osobitný prístup pre Vás a Vaše dieťatko.

Náš tím

  • Nelka Mesárošová

    Ako psychologička práve narodením svojho dieťaťa pochopila, aké dôležité sú prvé roky života dieťaťa a preto sa rozhodla svoje životné poslanie venovať práve deťom.…

  • Karin Hutkaiová

    Už od malička ju to ťahalo k práci a pomoci deťom, preto sa rozhodla pre štúdium na pedagogickej a sociálnej akadémii, kde prvýkrát…

Translate »